Pewne zwycięstwo seniorek!!!

Bardzo pewne zwycięstwo odniosły wczoraj nasze seniorki w rozgrywkach trzeciej ligi. W niedzielę popołudnie rozgromiły na własnym boisku drużynę Polonii Środa Śląska 11:2. Świdnickie piłkarki bardzo szybko ustawiły sobie mecz zdobywając dwie bramki w pierwszych minutach i kontrolując wydarzenia, aż do samego końca, strzelając kolejne bramki.
Cieszę się że dziewczyny zagrały spokojny i poukładany mecz. Poza krótkim rozluźnieniem w drugiej połowie, kiedy straciliśmy dwie bramki po niefrasobliwej grze, budowaliśmy akcje strzelając ładne bramki. Najbardziej warta odnotowania to bramka strzelona przez Joannę Furmaniuk, która przejęła piłkę i po indywidualnej akcji skrzydłem strzeliła w samo okienko w długi róg bramki bronionej przez Środę Śląską.” Skomentował trener świdnickiej drużyny Bartosz Kulig.

Skład:
Lidia Maciejewska, Gabriela Sowa, , Monika Garbacz, Julia Grabowska, Ewa Klasa, Dorota Wełyczko, Paulina Miśkiewicz, Joanna Furmaniuk, Kamila Szarko, Julia Furmankiewicz, Kamila Kosior.
rez: Natalia Nalewajko, Dominika Sorota, Natalia Samborska, Julia Morąg,

Bramki: Kamila Kosior – 4, Julia Furmankiewicz -2, Joanna Furmaniuk – 2, Dorota Wełyczko -1, Kamila Szarko – 1, Paulina Miśkiewicz – 1

MKS Polonia ŚwidnicaTa strona jest zoptymalizowana do przeglądania na urzadzeniach, na których rozdzielczość ekranu jest większa niż 320px!