Sparingowe zwyjcięstwo juniorek

W piątek  nasze juniorki rozegrały wyjazdowy sparing z drużyną Udanina. Była to świetna okazja do zbierania kolejnych doświadczeń oraz szansa gry dla zawodniczek, które nie występują w lidze młodzika. Nasze zawodniczki wygrały 8:7 i pokazały się z bardzo dobrej strony stwarzając sobie dużo sytuacji bramkowych i długo utrzymując się przy piłce . Pomimo przewagi fizycznej naszych rywalek, dziewczęta stanęły na wysokości zadania, nie przestraszyły się i walczyły o każdy metr boiska.

Dominika Sorota (trener): „Uważam, że ten sparing możemy śmiało zaliczyć do udanych. Dzięwczęta bardzo fajnie zaprezentowały się na tle starszych rywalek, których część jeszcze do niedawna grała w barwach Gromu Udanin w III lidze seniorskiej, a nasze zawodniczki dopiero powoli wchodzą w poważniejsze granie. Na uwagę zasługuje debiut Daryny Datsenko, która w pierwszym meczu w naszych barwach zdobyła aż cztery bramki”

Bramki: Daryna Datsenko (4), Paulina Żygadło (2), Amelia Patyk (1), Natalia Firlej (1)

Skład: Wiktoria Gazda, Maja Sakowska, Aleksandra Balon, Natalia Szczepaniuk, Maja Bereś, Amelia Patyk, Paulina Żygadło, Daryna Datsenko, Anna Adamowicz oraz Natalia Firlej